KiCA K2 Nowy Masażer Wibracyjny

FeiyuTech KiCA 2 to nowa wersja przenośnego masażera wibracyjnego, który zrewolucjonizował treningi milionów osób na całym świecie.

Ten mały, personalny fizjoterapeuta utrzyma mięśnie w doskonałej formie. Urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem dla sportowców, trenerów, fizjoterapeutów, kobiet walczących z cellulitem oraz wszystkich osób zmagającymi się na co dzień z bólami kręgosłupa. Jest to obecnie jedno z najmniejszych i najlżejszych urządzeń tego typu dostępnych na rynku. W zestawie wraz z masażerem znajdują się 4 wymienne głowice przeznaczone do masażu konkretnych partii ciała oraz stylowy futerał.

Grafika przedstawiająca masażer Kica K2 w kolorze różowym z różnych perspektyw

Kosmiczna technologia

Obudowa masażera Kica 2 została wykonana ze stopu aluminium lotniczego poddanego precyzyjnej obróbce CNC. Elegancki, futurystyczny wygląd oraz przyjemna tekstura chłodnego metalu, zapewnią niesamowite wrażenia estetyczne i radość z każdego użycia. Kica 2 to kosmiczna technologia ukryta w korpusie wielkości smartfona.

Grafika przedstawiająca masażer Kica K2 na tle smartfona, aparatu, długopisu i okularów przeciwsłonecznych. Jej rozmiar jest porównywalny do powyższych przedmiotów

Banalnie prosta obsługa

Sterowanie urządzaniem jest niezwykle proste i intuicyjne. Zmiana trybów pracy odbywa się za pomocą przycisku funkcyjnego, a o wybranym programie intensywności poinformuje nas jedna z czterech diod LED. Wielkość i kształt masażera pozwala na swobodne oraz wygodne użytkowanie. Z pomocą masażera Kica 2 samodzielnie rozmasujesz obolałe po treningu mięsnie. Pomóż sobie sam i nie czekaj w długiej kolejce do masażysty.

Grafika przedstawiająca poręczne, przenośne etui, które pomieści masażer wraz z wymiennymi końcówkami

Niestrudzony fizjoterapeuta

Model KiCA 2 została wyposażona w mocny akumulator o pojemności 2200 mAh oraz inteligentny system oszczędzania energii. Taki zapas mocy pozwoli wykonać naprawdę długi i odprężający masaż. W zależności od tryby pracy i intensywności użytkowania Kica 2 może działać na jednym ładowaniu nawet do 18 godzin! Akumulator do pełna naładujemy w niespełna 3,5 godziny.

Grafika przedstawiająca masażer Kica K2 i opis zaawansowanego algorytmu sterującego prędkością urządzenia, który pozwala oszczędzać energię i umożliwia pracę do 18 godzin

Precyzyjne narzędzie

W zestawie z masażerem KiCA 2 znajdziesz 4 wymienne końcówki. Dzięki nim bezbłędnie „trafisz w punkt” i osiągniesz zamierzony cel masażu. Każda z końcówek została stworzona z myślą o konkretnej grupie mięśni. Nowe metalowe głowice do masażu magnetycznego stymulują układ mikrokrążenia, łagodząc zmęczenie. Strumień magnetyczny, może działać do 5 cm pod naskórkiem, dostarczając niezbędnej energii dla naszych komórek. Taki masaż rozszerza naczynia krwionośne, zwiększa przepływ krwi i zdolność przenoszenia tlenu przez czerwone krwinki, wspomaga metabolizm, zwiększa witalność komórek oraz regeneruje uszkodzone tkanki.

Głowica płaska (magnetyczna)

Doskonale wymasuje mniejsze grupy mięśniowe, takie jak mięśnie grzbietu oraz łopatki. Pomaga w profilaktyce i rozluźnieniu tkanek przy objawach cellulitu.

Głowica stożkowa (magnetyczna)

Akupresura w domowym zaciszu? Proszę bardzo. Ta końcówka dosięgnie tkanki głębiej położone oraz da solidny wycisk dużym mięśniom, takim jak mięśnie uda czy łydki. Użyj jej w pracy nad swoimi punktami spustowymi.

Kugelförmiger Aufsatz

Rozluźni tkanki miękkie i wrażliwe mięśnie. Idealna dla okolic dużych grup mięśni, takich jak udo, łydka, plecy, ramię i biodro. Pomocna szczególnie przy opracowywaniu układu mięśniowo-powięziowego.

U-förmiger Aufsatz

Nie zapomnieliśmy również o Twoich ścięgnach. Ta nakładka została dodana specjalnie z myślą o okolicy ścięgna Achillesa oraz o masażu prostowników grzbietu.

Grafika przedstawiająca kobietę używającą masażera. Niewielki rozmiar i poręczny chwyt umożliwia automasaż

Dopasowany program intensywności

Każdy z nas jest inny, niepowtarzalny i wyjątkowy, dlatego KiCA 2 pozwala ustawić cztery różne programy działania. W ten sposób każdy dobierze tryb pracy dostosowany do swoich warunków fizycznych, tolerancji na bodźce zewnętrzne oraz efektu, jaki chce uzyskać.

  • Poziom 1 – pobudzenie mięśni (1200 obr/min)
  • Poziom 2 – powierzchowna relaksacja (2000 obr/min)
  • Poziom 3 – głęboki masaż (3200 obr/min)
  • Poziom 4 – inteligentny masaż (1200 – 3200 obr/min)

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Korzystanie z naszego masażera jest niezwykle proste, intuicyjne i bezpieczne. W trosce o Twoje zdrowie, urządzenie posiada wbudowany system, który blokuje wibracje przy zbyt długim i mocnym ucisku mięśni lub kości. Po 10 minutach ciągłego masażu Kica 2 przejdzie automatycznie w tryb czuwania, a następnie się wyłączy.

Cichy i niezwodny

Silnik urządzenia posiada wielostopniową absorpcję wstrząsów. Trzypunktowe zawieszenie z żelu krzemionkowego, skutecznie izoluje wibracje oraz redukuje hałas. Ciche mruczenie pozwala cieszyć się chwilą, a nasz umysł i ciało pozostają w stanie błogiego odprężenia.

Grafika przedstawiająca masażer i jego trzypunktowe zawieszenie z żelu krzemionkowego, które skutecznie redukuje hałas i wibracje

Masaż na każdą okazję

Masażer wibracyjny FeiyuTech KiCA 2 sprawdzi się w rękach każdego, kto pragnie zadbać o swoje zdrowie oraz kondycję fizyczną i psychiczną. Ten mały domowy fizjoterapeuta posiada bagaż pełen doświadczeń i możliwości.

Infografika przedstawiająca skrótową specyfikację : niewielką i stylową obudowę, wagę 485 gramów, aluminiowy korpus, magnetyczne końcówki masujące, inteligentny bieg jałowy, inteligentny system ochrony, 6mm skoku i do 18 godzin pracy

Bekämpfung der Cellulite

Mit unserem Massagegerät befreien Sie Ihren Körper von Cellulite. Sie regen die Durchblutung und Ihren Lymphfluss an. Festigen und formen Sie Ihren Körper, kümmern Sie sich um Ihre Figur und verbessern somit Ihr Selbstbewusstsein und Wohlbefinden. Dank unseres Sortiments erhalten Sie das Aussehen und den Körper, von denen Sie immer geträumt haben.

KiCA K2 Nowy Masażer Wibracyjny

FeiyuTech KiCA 2 to nowa wersja przenośnego masażera wibracyjnego, który zrewolucjonizował treningi milionów osób na całym świecie.